Časté Otázky

Rád bych začal se slackline ale nevím, co si pořídit/jak na to?


Používáme slackline od českého výrobce POSTURA Slacklines. www.postura.cz, eshop: www.slackline-shop.cz Pokud si nebudeš jistý, jaká lajna je pro Tebe ta pravá, stav se za námi v parku nebo se nám ozvi na mail uvedený v kontaktech a rádi Ti poradíme.


Chodí se lépe v botech nebo naboso?


Je to individuální. Úzká lajna se lépe chodí naboso, noha si slackline příjemně obepne a člověk tak má lepší kontrolu. U širokých lajn je to docela jedno, záleží na každém, co mu vyhovuje. Nejlepší je to vyzkoušet a rozhodnout se sám.


Pro koho je slackline určen?


Pro všechny od 3 let, horní hranice neexistuje.

Otázky

Viděl/a jsem vás v parku, mohl/a bych přijít a vyzkoušet si to?


Jasně, neměj strach a přijď za námi, od toho jsme tam a rádi ukážeme tento sport co nejvíce lidem. Ukážeme Ti, co a jak pak už je to na Tobě, nemá cenu o tom dlouze psát, osobní zkušenost prostě nenahradíš…


Líbí se mi co děláte a rád bych s Vámi spolupracoval při pořádání své akce. Je to možné?


Tak určitě. :) Máme za sebou spousty akcí, ke každé z nich přistupujeme individuálně a profesionálně, mrkni do záložky "Akce" pro malu ochutnávku. V sekci kontaky je pak uveden telefon i email. Těšíme se na spolupráci!


Je lepší 2,5 cm nebo 5 cm široká lajna?


Na chození je lepší uzší, na trickline pak dynamická 5 cm.


Na co si dát pozor při napínání?


Důležité je chránit stromy vhodným omotem a po napnutí slackline zavázat pojistku (backup). Rádi Ti s tím pomůžeme, poradíme. Určitě to nepodceňovat.