Nabídka akcí

Nabízíme zajištění zajímavého doprovodného programu pro Vaši akci.


Ať už se jedná o dětský den, hudební festival či firemní teambuilding, tým lidí ze Slackline Olomouc vytvoří pohodovou atmosféru a zaujme všechny bez rozdílu. Ke každé akci přistupujeme individuálně a profesionálně.


Neváhejte nás kontaktovat.


Určitě se domluvíme.

Kontakt

předseda spolku


Ing. Karel Vrba


Tel.: 724 718 954


E-mail: info@slacklineolomouc.cz


Facebook

Slackline Olomouc z.s.

Slackline se v Olomouci objevil v létě roku 2013. Jako skupina několika nadšenců jsme se začali pravidelněji scházet v olomouckých parcích, zejména v Čechových a Smetanových sadech, které poskytují ideální podmínky pro provozování tohoto sportu. Postupně se přidávali další lidé a v současné době se zde již vytvořila úžasná komunita lidí, která se dál rozšiřuje.


Naše nadšení pro slackline vyústilo na jaře roku 2015 založením spolku „Slackline Olomouc, z.s.“. Díky tomu můžeme spolupracovat s dalšími organizacemi při realizaci aktivit, které nám dávají možnost představit slackline nejširší veřejnosti. Dětské dny, letní příměstské tábory, pravidelný kroužek slackline, workshopy pro školy a vystoupení na nejrůznějších akcích jsou skvělou příležitostí, jak k tomuto úžasnému sportu přivést nové lidi. Na konci roku 2016 jsem začali spolupracovat s českým výrobcem slackline vybavení POSTURA Slacklines Věříme, že slackline má dar změnit společnost k lepšímu, děkujeme za podporu, které se nám dostává, a těšíme se na vše, co nás čeká v budoucnu.